آژانس مسافرتی صوفی گشت فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ در استان البرز آغاز نموده است و در سال ۱۳۹۳ با اضافه شدن شرکت مسافرتی آزاده (تاسیس ۱۳۷۸)  یکی از خوشنام ترین آژانس های مسافرتی در کرج به مجموعه ،گروه مسافرتی صوفی را تشکیل داده است  . در همین راستا با رویکرد مشتری مداری همیشه رضایت کامل مسافران و ارائه خدماتی با کیفیت و منحصر به فرد به ایشان را مهمترین هدف خود قرار داده و توانسته در این راستا پیشرو باشد.

در همان بدو تاسیس آژانس مسافرتی صوفی گشت اولین سایت جامع گردشگری و قابل استفاده را در کرج طراحی نموده است و همواره سعی در توسعه زیر ساخت های به روز ، با بالاترین استانداردها جهت ارائه خدمات بهتر به مسافران داشته است.

صوفی گشت در ابتدا با اخذ نمایندگی از برگزارکننده های معتبر تورها و خدمات مسافرتی کشور اقدام به فروش خدمات مسافرتی به همشهریان عزیز می نمود ولی اکنون می توان از صوفی گشت به عنوان بزرگترین مجری تورهای داخلی و خارجی در مسیر های آسیایی و اروپایی در استان البرز نام برد .

ما در صوفی گشت گرد هم  آمدیم تا سفرهایی آرام و پر از خاطرات شیرین و به یاد ماندنی را برای شما رقم بزنیم. با ما همسفر شوید ، ما برای شما سفری آرام در کنار خانواده خواهیم ساخت .

آژانس مسافرتی صوفی گشت دارای مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری ، سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی  و گردشگری ، عضو انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران ، عضو هیات مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی استان البرز  و سایر ادارات مربوطه می باشد.

دفتر خدمات مسافرت هوایی وگردشگری صوفی گشت با بکارگیری نیروهای کارآزموده و متخصص آماده پاسخگویی و مشاوره سفر به متقاضیان محترم و همچنین با فراهم آوردن فضائی آرام ودلنشین آماده پذیرایی از مسافران عزیز می باشد.

این شرکت با اخذ نمایندگی از معتبرترین ایرلاین های بین المللی و ایرلاین های داخلی کشور از قبیل ایران ایر، ماهان ، لوفت هانزا ، امارات ، قطر ایرویز، ترکیش ، ایر فرانس ، بریتیش ایرویز، اطلس گلوبال و … ارائه بهترین پیشنهاد های قیمتی ویژه سیستمی و چارتری برای مسیرهای خارجی و داخلی کشور را برای مسافران خود فراهم ساخته است.

همچنین گروه مسافرتی صوفی  با توجه به تجربه و سابقه اجرایی در زمینه برگزاری تورهای خارجی و داخلی با کیفیت، همواره انتخاب و عقد قرارداد با برترین و خوشنام ترین کارگزاران سایر کشورها و استان ها را مدنظر خود قرار داده تا صرف نظر از قیمت خدمات، بتواند تضمین سفری بی دغدغه همواره با آرامش را به مسافران خود بدهد.

کارکنان گروه مسافرتی صوفی   صداقت و امانت داری را سرلوحه کار خود قرار داده اند و از ابتدا تا انتهای سفر شما همواره پاسخگو شما خواهند بود. اعتماد در خرید و اطمینان در سفر را با گروه مسافرتی صوفی تجربه کنید.

گروه مسافرتی صوفی همواره توسعه و نوآوری را سرمشق خود قرار داده از این رو دستیابی به اهداف زیر را در سایه الطاف الهی در دستور کار خود قرار داده است :

 • تاسیس هلدینگ گردشگری صوفی برای گسترش فعالیت های گردشگری در سطح کشور
 • تثبیت جایگاه صوفی گشت به عنوان بزرگترین آژانس مسافرتی و عمده فروش خدمات گردشگری در استان     البرز
 •  کسب عنوان برند محبوب گردشگری ، تندیس حمایت از حقوق مصرف کننده و حفظ کامل رضایت مشتریان خود همچون سال های گذشته
 •  ایجاد رزرواسیون اینترنتی جهت فروش خدمات گردشگری به صورت آنلاین به مشتریان خود و حرکت به سوی خدمات غیرحضوری
 •  ایجاد اشتغال حداقل ۱۰۰۰نفری به صورت مستقیم وغیر مستقیم در صنعت گردشگری طی برنامه ده ساله تا پایان سال ۱۴۱۰
 •  گسترش فعالیت در خارج از مرزهای کشور برای جذب توریست و برگزاری تورهای ایرانگردی با بالاترین کیفیت
 •  برنامه ریزی و اجرای اولین طرح جامع گردشگری برای استان البرز جهت جذب گردشگر از سایر استان ها
 1. کارکنان گروه مسافرتی صوفی با ایمان به اراده خالق هستی و در جهت حفظ منافع  ملی به ارائه خدمات گردشگری به مشتریان می پردازند و جلب رضایت آنان را سر لوحه امور خود می دانند.
 2. کارکنان گروه مسافرتی صوفی بر این باورند که مشتریان سرمایه های واقعی گروه هستند و حضور آنان را در شعب خود مغتنم می شمارند.
 3. کارکنان گروه مسافرتی صوفی با رعایت نظم ، آراستگی، وقت شناسی و مسئولیت پذیری آماده پذیرش و ارائه خدمات نوین مسافرتی به همگان درشعب خود می باشند.
 4. کار کنان گروه مسافرتی صوفی بر این باورند که عزت ، احترام و تکریم مراجعان به شعب این گروه ، از مهمترین مسئولیت های آنان است و سعی خواهند نمود تا شخصیت و جایگاه مشتریان در فرایند ارتباطات متقابل محفوظ باشد.
 5. کار کنان گروه مسافرتی صوفی انجام امور مراجعان را در کوتاه ترین زمان ممکن ضروری دانسته و کوشش خواهند نمود از اتلاف وقت آنان در شعب گروه جلوگیری نمایند.
 6. کار کنان گروه مسافرتی صوفی مصمم هستند هر روز با مطالعه رو بالا بردن سطح تخصص خود خدمات گردشگری را با کیفیت مطلوب و به شیوه های مناسب ونوین در اختیار مشتریان قرار دهند.
 7. کار کنان گروه مسافرتی صوفی وظیفه دارند تا در حوزه کاری خود هر گونه اطلاعات مورد نیاز مشتریان  را به سرعت و با توجه به مقررات برای آنان فراهم آورند.
 8. کار کنان گروه مسافرتی صوفی بر این باورند که مبنای ارزیابی فعالیتهای آنان نظرات و میزان رضایت مشتریان است.
 9. کار کنان گروه مسافرتی صوفی دریافت هر گونه انتقاد ، نظر یا پیشنهاد از سوی مشتریان را ارج نهاده و از آن به عنوان زمینه ساز رشد و ارتقاء صنعت گردشگری استقبال می کنند

مجوزها